12 Mayıs, 2009

Amigurumi Küçümen Tavşi

Pazar günü İnci Filiz yengesiyle parka gidince elim boş kaldı ya :) Hemen o vakit, nakittir diyerek değerlendirildi. Küçük olsun diye fazla ayrıntıya girmedim ve az sayılar ile çalıştım. Ve bu küçümen tavşi çıktı ortaya.

Yeni amigurumi malzemelerim geldi. Çeşit çeşit gözler, burunlar...Gelen talepler doğrultusunda malzeme sayısını arttırmaya çalışıyorum. Yeni gelenleri dükkanıma ekledim. Arzu ederseniz inceleyebilirsiniz.

Peki bizden haberler neler.

İnci bu aralar inanılmaz hareketli. Evin içinde karıştırılmadık ve dağıtılmadık hiç bir metrekare yok. Akşam, anneanneden eve gelir gelmez sanki bir tazmanya canavarı gibi her yer dikkatlice kontrol edilip birbirine karıştırılıyor. Karıştırılmadık, salona getirilmedik çekmece falan kaldıysa ikinci tura geçiliyor. Bir de bu ara benim ayakkabılarıma sarmış durumda. Boş bulunduğum her an ayakkabılar hızlıca ayağa geçirilip ev şöyle bir o pis ayakkabılarla turlanıyor :)Bazen oda tatmin etmiyor minik kızımızı. Babasının ayakkabıları giyilip, pantalon paçaları yukarı kaldırılıp sırıta sırıta bir kez daha turlanıyor. İpin ucu kaçtı anlayacağınız. Çalışan bir anne olmak hakikaten çok zor. Evde bir yardımcı olmasına rağmen bu noktadayım. Oda olmasaydı zabıta evi mühürleyebilirdi :)

Kalın sağlıcakla...

8 yorum:

 1. çok güzel görünüyor minicik küçücük diyoruz ama çok fazla zaman alıyorlar bu oyuncaklar

  YanıtlaSil
 2. TAVŞAN ÇOK ŞİRİN.İNCİ DEN BİR TANE DE BİZDE VAR.BEN FARECİK DİYORUM.GİRMEDİĞİ DELİK,YAPMADIĞI YARAMAZLIK YOK.BAHAR YARAMADI.ASLINDA BUNLAR İKİ EV FARESİ İKİ TARAFI DA KARIŞTIRIYORLAR.AAMA BU GÜNLERİ ARARSINIZ BİRKAÇ YIL SONRA.ÖP BENİM İÇİNDE ÇOK ÇOK SİZİN FARECİĞİ

  YanıtlaSil
 3. dilekçim teşekkür ederim.kargoyu aldım .çok sağol.bol satışlar dilerim..

  YanıtlaSil
 4. Ayliz-- Haklısın küçücük diye başlanan oyuncaklar bile hayli zamanını alıyor insanın.

  Örgücüoyuncakçınine-- Ninecim bunları bahar mı çarptı yoksa yaş icabımı ben anlamadım doğrusu.

  Smilena--Güle güle kullan gözlerini. Çalışmalarını merakla bekliyorum. Express Kargo rekorunu kırdı sanıyorum. Bir günde Bursa :)

  YanıtlaSil
 5. Tavşi çok şirin gözüküyor.Ellerine sağlık.
  Gözler düzgün olduğu için başka bir anlam kazandırıyor.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. ÇOK ŞİRİN OLMUŞ CANIM SEVGİLER

  YanıtlaSil
 7. çok güzel ellerine sağlık.küçük örmek daha zor.dakdir ediyorum doğrusu...kutlamaları aldım teşekürler..

  YanıtlaSil
 8. merhaba bende göz almak istiyorum ama pasajdan alamam int. üzerinden alış veriş yapmıyorum (bi ara kartımız boşaltıldı :()
  ama senden bi ricam var ben her üründen 2 şer takım almak istiyorum sana uyarsa tabii
  sen bana tutarı ysmnsntrk@hotmail.com a mail atarsan canım ben ödemeyi nereye istiyorsan yaparım
  öyle yapapmam dersen anlarım güzel kızını çok öptüm cevabını sabırsızlıkla bekiyorum
  yaseminkale

  YanıtlaSil