19 Ekim, 2011

Hobi Meydan Dergisindeyizİstanbul'da yaşıyorsanız kesmeye, biçmeye, dikmeye meraklıysanız, ben boş duramam mutlaka bir çalışma olmalı elimde diyorsanız, meraklıysanız kitaba, dergiye ve de araştırmaya, kısaca hayatın içinden herhangi bir hobiye merakınız var ise Hobi Meydan mağazalarını bilmeyeniniz yoktur sanıyorum.

Girişimci bir anne Alev Engin ve yine armut dibine düşer deyimini haklı çıkaran kızı Begüm Karataylıoğlu'nun kurucusu olduğu ve hayata geçirdiği bir mağaza Hobi Meydan. Gerek internet sitesi, gerekse mağazasında hobisi olanlara veya herhangi bir hobi edinmek isteyenlere binlerce çeşit ürün ile farklı seçenekler ve yaratıcı fikirler sunuyorlar.

Mağazanın üç aylık periyodlar halinde yayımladığı Hobi Meydan dergisi ile de hobilerimize nasıl ulaşabileceğimize dair ipuçlarını ve detayları bizlerle paylaşıyorlar.Aslında yaz dönemine ait bir gelişme olsa da bu paylaşmak bu güne kısmetmiş. Begüm hanımın telefonu ve "Dilek hanım dergimiz için nasıl bir çalışma yapabiliriz?" sorusuyla bir derken iki, iki derken tam üç oyuncak hazırladık.

Velhasılı Hobi Meydan dergisinin dördüncü sayısında çocukların sevgilisi sünger bob, rengarenk dokusu ile çılgın köpek ve sevimli bir rakun'un yapılışını anlattığım üç oyuncağımız ile Hayal Arkadaşlarım'da var.

Tüm detaylar için Hobi Meydan Dergisi'ni inceleyebilir ve abonelik işlemlerinizi de buradan yapabilirsiniz.

Sevgili Begüm Karataylıoğlu'nun bloğu için burayı, internet mağazası için ise burayı ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmeleri dostlar ile paylaşmak, gelişmelerden haberdar etmek ve enerjinizi almak iyi geliyor Hayal Arkadaşlarım'a.

Sağlıcakla.

1 yorum:

  1. Dilekcim tebrik ediyor ve seninle gurur duyuyorum,ellerine emeklerine sağlık canım....

    YanıtlaSil